Nasz Zespół

Nasz Zespół


Stanislaw Myszkowski

Właściciel

Stanislaw Myszkowski

(+48) 17 7412 007
s.myszkowski@goc-harley-davidson.pl

Pawel Pomianek

Sprzedaż motocykli i H.O.G.

Pawel Pomianek

(+48) 882 061 652
p.pomianek@goc-harley-davidson.pl

Krzysiek Piotrowicz

Salon i Sprzedaż części

Krzysiek Piotrowicz

(+48) 882 061 655
k.piotrowicz@goc-harley-davidson.pl

Kacper Korta

Sprzedaż części

Kacper Korta

(+ 48) 881 016 666
k.korta@goc-harley-davidson.pl

Magda Florczyk

Sprzedaż odzieży

Magda Florczyk

(+48) 17 7412 007
m.florczyk@goc-harley-davidson.pl

Krzysztof Bienkiewicz

press i media

Krzysztof Bienkiewicz

(+48) 882 061 648
press@goc-harley-davidson.pl

Marek Dziadosz

e-commerce & marketing

Marek Dziadosz

(+48) 882 061 651
m.dziadosz@goc-harley-davidson.pl

Elżbieta Kopańska

Księgowość

Elżbieta Kopańska

(+48) 882 061 650
salon@goc-harley-davidson.pl


Czasami szukamy osób, które chciałyby do nas dołączyć i dzielić się naszą pasją i poświęceniem. Jeśli jesteś taką osobą i chcesz dla nas pracować, skontaktuj się z nami